Hledání
Hledat:
 
Registrace
Přihlásit se
Nová registrace
Zaslat registraci
Výhody registrace
Aktuálně
Nabídka
Kontakt
Aplikace iRadio
iRadio - ZDARMA
Poslechovost rádií
 

Počet rádií v on-line aktualizaci: 188

 

Onlineholiday.cz

shop.belaroma.cz - značkové oblečení a módní doplňky

www.belaroma.cz - dámské zakázkové krejčovství

www.yougames.cz - hraj online hry zdarma

Počítadlo přístupů

Aktuálně: 1 návštěvník

 
Nová registrace

Pro zaregistrování do rozšířené sekce vyplňte následující formulář a stiskněte tlačítko "Provést registraci".

Registrační formulář
Jméno:  *
Příjmení:  *
Přihlašovací jméno:  *
Heslo:  *
Heslo znovu:  *
Ulice:  
Město:  
PSČ:  
E-mail:  *
Telefon:  
Poznámka:  
 
     
Položky označené * je nutno vyplnit. Pokud je nevyplníte, registrace neproběhne úspěšně. Poskytnuté informace budou použity pouze pro účely firmy MR software viz. popis níže. **

O výhodách registrace si můžete přečíst zde. Po zaregistrování Vám budou registrační údaje obratem zaslány na zadanou e-mailovou adresu. Zaslané registrační údaje si pečlivě uložte.** Uživatel potvrzením registrace (stisknutím tlačítka "Provést registraci") potvrzuje svůj souhlas s tím, aby provozovatel zpracoval údaje uvedené v tomto formuláři do svého informačního systému za účelem zpracování obchodního případu a k marketingovým účelům a tento informační systém provozoval na dobu neurčitou výhradně pro svoji potřebu a za účelem provozování svých obchodních aktivit, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Jakékoli použití údajů je vymezené rámcem a účelem provozování obchodních aktivit provozovatele, sledující zájem registrovaného zákazníka a zkvalitnění služeb provozovatele. Osoba, která vyplnila registrační formulář se stává registrovaným zákazníkem a má právo k přístupu k osobním údajům, jakož i další práva stanovená v §21 uvedeného zákona. Provozovatel ručí za bezpečnost údajů v informačním systému, ve smyslu uvedeného zákona. Provozovatel uvádí, že je sám výhradním zpracovatelem výše zmiňovaných údajů. Provozovatel považuje veškerá osobní data svých zákazníků za přísně důvěrná a zaručuje se, že neumožní jejich zneužití či předání třetí osobě.

Stránky jsou optimalizovány pro Microsoft Internet Explorer verze 4.01 a vyšší. Doporučené minimální rozlišení je 800x600 bodů.
Developed by Martin Rom for MR software. E-mail: , © 2003 - 2017 MR software
SuperGamesky.cz |  GammingZone.cz |  OnlineHoliday.cz |  shop.belaroma.cz |  belaroma.cz |  GamesTube.cz |  YouGames.cz |  YouGames.eu |  Hlidac-insolvence.cz